Jakiego fotografa wybrać na wesele?

Jakiego fotografa wybrać na wesele?

 

_MG_4159

Podczas przygotowań ślubnych mogło Wam przemknąć przez myśl pytanie – czy wziąć fotografa (i kamerzystę) na ślub i jeśli tak, to jakiego? Sama również się nad tym zastanawiałam i muszę przyznać, że poszukiwanie takiego, który spełni Wasze oczekiwania w 100% jest jedną z najłatwiejszych rzeczy w trakcie przygotowań ślubnych.

Są tacy, którzy wybierają tylko kamerzystę, inni tylko fotografa, jeszcze inni nikogo, ja jestem jednak wśród tych, którzy decydują się i na kamerzystę, i na fotografa. Uwielbiam mieć uwieczniane wszystkie mniej ważne lub ważniejsze chwile, a wiemy przecież jak ważny jest ślub 🙂 Zwykle milion razy wracam do takich pamiątek i jestem pewna, że nie inaczej będzie z tymi ślubno-weselnymi.

Liczba fotografów (bo to na nich skupię się w tym wpisie) jest ogromna i wybór może być naprawdę trudny. Dlatego w pierwszej kolejności warto jest zastanowić się, jaki styl najbardziej Wam odpowiada. Ja uwielbiam żywe zdjęcia, dużo ruchu, ale także czułości (nie znoszę zdjęć pozowanych w stylu “ja stoję z przodu, a on z tyłu” lub “on mnie całuje, a ja patrzę w dal”).. Na zdjęciach jesteśmy oboje i na sobie powinniśmy się skupić, a nie na tym, by wyjść na zdjęciu nostalgicznie lub tajemniczo. Chcę, by zdjęcia przypominały mi radosne chwile i takich też poszukuję ujęć. Piękne są także zdjęcia, które mają przygaszone barwy, a cała ich seria przedstawia jakąś historię. Postanowiłam Wam pokazać listę moich ulubionych fotografów ślubnych i być może do czegoś Was zainspirować 🙂

Kliknięcie w zdjęcie przeniesie Was do strony fotografa. Kolejność przypadkowa 🙂

  1. Grzegosz “Moment” Płaczek. Zobaczcie sami, zdjęcia wyjęte z bajki i doskonałe uchwycenie chwiliplaczek
  2. Malachite Meadow – cudowne kadry i dużo miłości na zdjęciachmalachite
  3. Aurelia Frydrych – pastele i dużo radościaurelia
  4. Love U So – cudowne!!!loveu
  5. Pokadrowani – mój absolutny faworyt, uwielbiam te zdjęcia 🙂pokadrowani
  6. Światłołap – piękne, kolorowe zdjęciaswiatlolap
  7. Whiteberry white
  8. Cuda Niewidy – piękne, naturalne zdjęciacuda

A czy Wy macie swoich faworytów? Jeśli tak, to koniecznie się nimi podzielcie, chętnie zobaczę!

Facebook Comments Box
Ania
kontakt@stylann.pl