Dekoracje weselne

Dekoracje weselne

 

 


tumblr_nxoupd6Kny1ucx5nso1_400

Jakiś czas temu pisałam Wam o tym, że w przyszłym roku wychodzę za mąż i że jestem w trakcie przygotowań ślubnych. Przyznam, że sporo już za nami, ale dużo jeszcze przed nami. Mamy już zarezerwowaną salę, godzinę ślubu w kościele, zespół, fotografa i kamerzystę, zaplanowane nauki przedmałżeńskie, mam także wybraną suknię ślubną. Ciągle jednak nie jestem w stanie się zdecydować, w jaki sposób chcę udekorować salę weselną, samochód, kościół, jaki chcę bukiet itd. Piszę o sobie w liczbie pojedynczej, bo narzeczony zupełnie powierzył mi ten temat twierdząc, że zapewne znam się na tym lepiej 🙂

Co chwilę zmienia mi się wyobrażenie o tych dekoracjach. Przeglądam wiele stron ze zdjęciami ślubów innych par i czasem myślę, że najchętniej wymieszałabym to wszystko ze sobą. Wyjściowym pomysłem był turkus, potem uznałam, że jednak wolę kobalt ze srebrem, następnie przerzuciłam się na kolory jesieni i płomieni świec, teraz ponownie jestem nastawiona na turkus z odrobiną pudrowego różu. We wtorek jesteśmy umówieni na spotkanie z przedstawicielem firmy świadczącej usługi dekoratorskie i mam nadzieję, że uda nam się wypracować jakiś pomysł.

Tymczasem chcę Wam pokazać zdjęcia, którymi się inspirowałam podczas poszukiwania wymarzonej dekoracji 🙂 Jeżeli macie swoje pomysły, koniecznie dajcie znać!

PS. Po kliknięciu w każde ze zdjęć zostaniecie przeniesieni do ich źródła 🙂

large (2)

large (1)

large

large

tumblr_nxbi9cLCu11qlgod1o1_500

tumblr_nxovig00431ucx5nso1_500

tumblr_nxtm74squT1ucreajo1_500

tumblr_nxto5efRud1sticgdo1_1280

 

Facebook Comments Box
Ania
kontakt@stylann.pl